2013 Ziraat Bankası Personel Memur Alımı İş Başvurusu

2013 Ziraat Bankası Personel Memur Alımı İş Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası her yıl olduğu gibi 2013 yılında da personel memur alımlarına devam ediyor.

Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.

Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkez alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

Sürekli Gelişim Felsefemiz

Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir. Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler. Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.

Geniş Kariyer İmkanları

Yaygın yurt içi ve yurt dışı şube ağımız tüm çalışanlarımıza iş tatmini sağlayacak kariyer imkanları sunar. Çalışma arkadaşlarımızın yetkinliklerine uygun işlerde çalışması desteklenir. Kendilerine sağlanan eğitimleri tamamlayarak kariyer hedeflerine yönelik bilgi ve becerilerini geliştiren çalışanlarımız iş aileleri olarak tanımlanan görev alanları arasında hareket imkanı bulur. Ziraat Bankası yöneticilerini de kendi bünyesinden yetiştirmeyi tercih eder.

Sektörde Fark Yaratmak

Ziraat Bankası’nda çalışma ortamı, çalışanların bilgi ve deneyimlerini kullanarak sektörde fark yaratmalarını destekler. Bu kapsamda Bankamız sektöre de nitelikli insan kaynağı kazandırır.

Ziraat bankasının personel alımı sınav duyuruları resmi sitesinden yapılmaktadır.

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir